O nas

Z Natury dla Kultury

Stowarzyszenie z Natury dla Kultury powołane zostało W 2022 roku z miłości do Ludzi, Kultury Artystycznej i Środowiska Naturalnego.
Postanowiliśmy połączyć te dwa istotne dla nas wszystkich obszary.

Wesprzyj nas

Dostęp do wiedzy, sztuki i kultury na kanwie Natury

Poświadczają to liczne koncerty, wystawy czy zajęcia warsztatowe , które odbyły się za naszym udziałem w plenerze. Wśród zrealizowanych zadań znajdują się ponadto warsztaty muzyczne, plenery rzeźbiarskie, spotkania poetyckie.

W tym zakresie organizujemy też Wydarzenia Sportowe , takie jak Turniej Siatki Plażowej, Spływy Kajakowe czy Rajdy Rowerowe.

Misję swą uskuteczniamy również poprzez organizowanie i prowadzenie konferencji motywacyjnych, szkoleń i spotkań edukacyjnych. Tak realizujemy nasz kolejny program Budowania Wewnętrznej siły, optymizmu i pozytywnych postaw

Zobacz wydarzenia

Społeczność Pozytywnie Nastawiona

Prowadzimy regularne spotkania z młodzieżą i nauczycielami w szkołach w zakresie budowania odporności psychicznej na niepowodzenia czy hejt.
Zajęcia te przyczyniają się w szczególności do kształtowania otwartych postaw społecznych , umiejętności osiągania życiowego balansu oraz skutecznego zarządzania stresem.

Zobacz opinie