Relacje

I Turniej w Bule w Nowej Wsi – Relacja

23-07-2023
Nowa Wieś
Sport

Turniej zgromadził wielu pasjonatów gry w bule, którzy rywalizowali ze sobą w tej tradycyjnej i popularnej grze zręcznościowej. Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności.

Najlepsi zawodnicy tej edycji to:

Judyta Węgrzynowska i Przemysław Węgrzynowski – zdobywcy pierwszego miejsca. Para ta wykazała się niesamowitą precyzją i umiejętnościami, dzięki czemu wyprzedzili konkurencję i zajęli najwyższe miejsce na podium.

Patryk Godowski i Agata Godowska – para, która zdobyła drugie miejsce. Swoją grą udowodnili, że także są godnymi rywalami, zdobywając zaszczytne drugie miejsce.

Jan Niemojewski i Maciej Niemojewski – zajęli trzecie miejsce. Wysoka jakość ich występu pozwoliła im stanąć na najniższym stopniu podium.

Elżbieta Rozentalska i Tomasz Węgrzynowski – mimo że nie zdobyli pierwszych trzech miejsc, ich zaangażowanie i umiejętności również zasługują na uznanie.

Turniej był pełen emocji, radości i sportowej rywalizacji. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w I Turnieju w Bule w Nowej Wsi. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na kolejnej edycji tego wspaniałego wydarzenia.

Cieszymy się ze mogliśmy być partnerami wydarzenia wspólnie z Rumiana Dolina, Gmina Rybno, Adrian Gryszpanowicz, Tomasz Węgrzynowski oraz Sylwester Kasprowicz i Piotr Saulewicz

Galeria

Zobacz też