Relacje

Dni Rybna 2023 – Relacja

04-05-08-2023
Rybno

Stowarzyszenie z Natury dla Kultury  było jednym z głównych sponsorów Dni Rybna 2023.Zapraszamy na podsumowanie i relację w imprezy.

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, a dokładnie na stadionie sportowym w Rybnie w dniach 4-5 sierpnia odbyły się Dni Rybna 2023. Tegoroczne muzyczne święto obfitowało aż w siedem koncertów oraz zabawy taneczne pod okiem Dj Rolanda oraz Dj Pavlo.

W słoneczny piątek przed wielką publicznością wystąpił zespół Ci-Ho, Poparzeni Kawą Trzy oraz raper Sarius. Za to już w deszczową sobotę mieszkańcy oraz goście, którzy tego dnia przyjechali do Rybna mogli wziąć udział w czterech koncertach – tego dnia wystąpili: Dejw, Spontan, Michał Szczygieł oraz Wac Toja. W piątek i sobotę koncerty poprzedził występ Niemagicznego Dawida, który rozbawiał publiczność. Konferansjerem podczas Dni Rybna był Mariusz Korpoliński, który znakomicie oddał się publiczności i świetnie poprowadził to wydarzenie. Podczas wydarzenia można było zakupić losy i wygrać atrakcyjne nagrody.

Impreza została zorganizowana przy wspaniałej współpracy trzech jednostek: Urzędu Gminy w Rybnie, Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie. Ukłony dla dyrektora – Jarosława Rolkowskiego oraz kierownik – Hanny Bem za profesjonalne zorganizowanie tak wielkiego przedsięwzięcia oraz dla ich pracowników, którzy stanęli na wysokości zadania.

Podziękowania należą się także wszystkim służbom, które w tych dniach pracowały dla naszego bezpieczeństwa: policji oraz opieki medycznej z Rybna i druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Rybno.

W sobotę dodatkowo odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Naukowych Wójta Gminy Rybno dla najzdolniejszych uczniów ze z sześciu placówek oświatowych funkcjonujących na terenie gminy Rybno – z Koszelew, Żabin, Rybna, Rumiana i Hartowca. W sumie stypendium otrzymało 86 uczniów. W uroczystości uczestniczyli rodzice oraz dyrektorzy jednostek.

Galeria

Zobacz też